Skorzystaj z programu wsparcia firm rodzinnych i otrzymaj do 90% dofinansowania ze środków Unii Europejskiej.

Zwiększ konkurencyjność i zadbaj o utrzymanie dynamiki wzrostu firmy. Wspólnie z doradcami stwórz dokładną strategię działania i opracuj procesy w firmie. Otrzymaj plan przeprowadzenia sukcesji i przejęcia odpowiedzialności za firmę. Uzyskaj kompleksowe wsparcie w zakresie zarządzania, prawa i finansów.

Projekt został stworzony aby wesprzeć młode osoby przejmujące odpowiedzialność za firmę rodzinną. Skorzystasz z niego najbardziej jeśli:

Chcesz przejąć odpowiedzialność za rodzinny biznes
W firmie rodzinnej zatrudnione są co najmniej dwie osoby z rodziny
Chcesz zwiększyć konkurencyjność firmy i przyśpieszyć jej rozwój
Myślisz o zwiększeniu skali działania i wyjściu na nowe rynki

Nasi doradcy będą wspierać Cię w opracowaniu strategii przejęcia odpowiedzialności za firmę

Przygotujemy dla Ciebie:

Dokładną diagnozę organizacji i raport określający jakiego rodzaju wsparcie potrzebuje firma.  Ocenimy w jakich obszarach może rozwijać się biznes i jakie jego elementy wymagają doskonalenia.
Strategię rozwoju firmy określającą jak w perspektywie kilku lat przygotować się na przejęcie odpowiedzialności za firmę. Przeprowadzimy szereg analiz organizacyjnych, prawnych i finansowych i zaproponujemy rozwiązania pozwalające zwiększyć zyskowność i konkurencyjność firmy.
Spotkanie inaugurujące proces sukcesji. Pomożemy wszystkim w firmie zaakceptować nową strategię. Przeprowadzimy warsztaty pozwalające zwiększyć dynamikę działania.
Raport z postępów w realizacji strategi sukcesji. Będziemy monitorowali cały proces i rekomendowali kolejne kroki, które warto podjąć.
Przygotuj swoją firmę do zwiększenia dynamiki rozwoju. Możesz to zrobić już dzisiaj. Kliknij w przycisk i przejdź na stronę z szczegółami projektu, aby dowiedzieć się więcej.
Już 25 maja 2022 weź udział w bezpłatnej III Wirtualnej Konferencji Firm Rodzinnych!

Projekt realizowany jest przez doświadczonych doradców
z firmy Nova Praxis Sp z o.o.

Wybrani doradcy:

Konrad Bajor

Prezes Zarządu i współwłaściciel spółki Nova Praxis. Absolwent studiów MBA Executive Krakowskiej Szkoły Biznesu, absolwent studiów Zarządzanie i Marketing UEK. Ponad 15 lat doświadczenie w zarządzaniu, ekspert wspierający firmy w ich rozwoju oraz zarządzaniu finansami i strategią rozwoju. Specjalizuje się w projektach mających na celu: analizę i optymalizację procesów, opracowanie strategii produktowej, wartościowanie stanowisk pracy, wdrożenie zmian w organizacji, wsparcie firm w planowaniu i wdrożeniu zmian organizacyjnych.

Paweł Gawron

Konsultant, doradca i analityk procesów. Ekspert od doskonalenia organizacji. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w zadaniach mających na celu efektywną realizację projektów, analizę procesów biznesowych, analizę organizacji w modelu SWOT oraz Business Model Canvas czy prowadzenie szkoleń i warsztatów. Posiada certyfikaty: Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2000 (DEKRA-ITS), PRINCE2 Foundation, Microsoft Certified Product Specialist (MCP), IBM Certified Specialist – Advisor for e-business, IBM Certified Instructor.

Robert Sajnacki

Radca prawny. Negocjator. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent studiów II stopnia Zarządzanie strategiczne na Akademii Leona Koźmińskiego. Ukończył Intensive Erasmus Course w Universita della Tuscia. Finalista Turnieju Negocjacyjnego 2020 przy Krajowej Izbie Radców Prawnych. Ekspert w zakresie prawa przedsiębiorców w szczególności M&A, kontraktów, prawa pracy, własności intelektualnej oraz ochrony danych osobowych. Swoje doświadczenie budował w polskich firmach FMCG oraz skandynawskich notowanych na giełdzie w Oslo.
Dobrze zaplanowana sukcesja daje dużo większe szanse powodzenia. Stwórz razem z nami strategię działania i odkryj nowe możliwości rozwoju firmy rodzinnej. Kliknij w przycisk i przejdź na stronę z szczegółami projektu, aby dowiedzieć się więcej.