Spotkanie dla właścicieli serwisów sieci Bosch Service

W dniu 2 sierpnia 2023 roku zrealizowano spotkanie dla właścicieli serwisów sieci Bosch Service i przedstawiono jak przebiega proces sukcesji oraz kiedy warto rozpocząć do niego przygotowania.
Podczas spotkania przekazano informacje, jak wziąć udział w projekcie „Sukcesja w firmach rodzinnych – wsparcie przejścia między generacjami.”
Projekt jest realizowany przez firmę doradczą Nova Praxis i jest w 90% dofinansowany ze środków Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (POWR.02.21.00-00-0017/18).
Już 2 sieprnia będziesz mógł bezpłatnie skorzystać z wiedzy specjalistów podczas spotkania „Sukcesja dla serwisów sieci Bosch Service” organizowanego przez firmę doradczą Nova Praxis Sp. z o.o. Wydarzenie jest realizowane w ramach programu dofinansowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

02.08.2023

Program konferencji

13:00 – 13:05 Rozpoczęcie konferencji, przywitanie uczestników i przedstawienie programu – Jakub Chyliński
13:05 – 13:15 Gość konferencji: Sukcesor z firmy Kania Auto Service ze Starych Kotkowic pod Głogówkiem
13:15 – 13:45 Czy to jest dobry moment na sukcesję w firmie? – Konrad Bajor
13:45 – 14:15 Jakie są możliwe scenariusze sukcesji dla serwisów sieci Bosch Service? – Paweł Gawron
14:15 – 14:45 Jak wykorzystać różnice pokoleniowe w rozwoju firmy rodzinnej? – Konrad Bajor
14:45 – 15:00 Jak uzyskać dofinansowanie na wsparcie w sukcesji? Sesja pytań i odpowiedzi. – Paweł Gawron
Spotkanie „Sukcesja dla serwisów sieci Bosch Service” realizowana jest w ramach projektu „Sukcesja firm rodzinnych – wsparcie przejścia między generacjami”. Jest to projekt przeznaczony dla małych i średnich Firm Rodzinnych, których właściciele stoją przed decyzją w jaki sposób przekazać swój biznes następcom w rodzinie. Projekt pozwala sfinansować aż do 90% kosztów profesjonalnie przygotowanej strategii sukcesji.  Zapisz się na spotkanie i dowiedz się jak wziąć udział w projekcie!

Doświadczenie

Przeprowadziliśmy już ponad 50 projektów sukcesji, wspierając nestorów i sukcesorów w całym procesie przekazania odpowiedzialności za firmę rodzinną.

Doradztwo

Zajmujemy się doradztwem biznesowym, zapewniamy specjalistyczne doradztwo ekspertów z obszaru prawnego, zarządczego, finansowego oraz mediacyjnego.

Strategia

Na początku projektu sukcesji przeprowadzamy diagnozę sytuacji i przygotowujemy szczegółowy plan wsparcia, a następnie opracowujemy strategie przekazania firmy młodszemu pokoleniu.

Zapisz się na spotkanie

Spotkanie odbędzie się 2 sierpnia za pośrednictwem platformy Zoom.
Link do spotkania online zostanie wysłany na dzień przed spotkaniem w wiadomości email.
Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny dla każdego uczestnika.

  W przypadku braku otrzymania potwierdzenia zapisu lub wiadomości email z linkiem do transmisji konferencji proszę sprawdzić folder spam na skrzynce pocztowej lub skontaktować się z nami na adres: sukcesja@novapraxis.pl

  Spotkanie poprowadzą

  Konrad Bajor
  Prezes Zarządu i współwłaściciel spółki Nova Praxis. Absolwent studiów MBA Executive Krakowskiej Szkoły Biznesu, absolwent studiów Zarządzanie i Marketing UEK. Ponad 15 lat doświadczenie w zarządzaniu, ekspert wspierający firmy w ich rozwoju oraz zarządzaniu finansami i strategią rozwoju. Specjalizuje się w projektach mających na celu: analizę i optymalizację procesów, opracowanie strategii produktowej, wartościowanie stanowisk pracy, wdrożenie zmian w organizacji, wsparcie firm w planowaniu i wdrożeniu zmian organizacyjnych.
  Paweł Gawron
  Konsultant, doradca i analityk procesów. Ekspert od doskonalenia organizacji. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w zadaniach mających na celu efektywną realizację projektów, analizę procesów biznesowych, analizę organizacji w modelu SWOT oraz Business Model Canvas czy prowadzenie szkoleń i warsztatów. Posiada certyfikaty: Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2000 (DEKRA-ITS), PRINCE2 Foundation, Microsoft Certified Product Specialist (MCP), IBM Certified Specialist – Advisor for e-business, IBM Certified Instructor.
  Sukcesja to wyzwanie dla nestorów i sukcesorów. Nie pozostawaj sam z tym zadaniem. 
  Skorzystaj z wiedzy specjalistów i dowiedz się jak uzyskać wsparcie w przekazaniu swojej firmy młodszemu pokoleniu. Zapisz się na spotkanie i przekonaj się, że jest to projekt właśnie dla Ciebie.