Weź udział w bezpłatnej
konferencji dla firm rodzinnych

Dowiedź się jak przebiega proces sukcesji, czym jest fundacja rodzinna oraz jak zaplanować strategię firmy rodzinnej
Już 25 maja będziesz mógł bezpłatnie skorzystać z wiedzy specjalistów podczas Wirtualnej  Konferencji Firm Rodzinnych organizowanej przez firmę doradczą Nova Praxis Sp. z o.o. Wydarzenie jest realizowane w ramach programu dofinansowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

25.05.2023

Program konferencji


10:00 – 10:45 – Kiedy jest właściwy moment na rozpoczęcie sukcesji w firmie? – Konrad Bajor
10:45 – 11:00 – Spotkanie z uczestnikiem projektu „Sukcesja w firmach rodzinnych – wsparcie przejścia między generacjami” Panem Jackiem Sztylerem, Prezesem firmy Arriba Sp. z o.o.
11:00 – 11:45 – Fundacja rodzinna jako zabezpieczenie działania firmy –  Radca prawny Rafał Knap i Aplikant radcowski Marta Stańdo z kancelarii prawnej Graś i Wspólnicy
11:45 – 12:15 – Jak jest rola nestora w procesie sukcesji? – Paweł Gawron
12:15 – 12:45 – Case study z wybranych sukcesji – Konrad Bajor
12:45 – 13:00 – Informacja jak przystąpić do projektu – Paweł Gawron
Konferencja realizowana jest w ramach projektu „Sukcesja firm rodzinnych – wsparcie przejścia między generacjami”. Jest to projekt przeznaczony dla małych i średnich Firm Rodzinnych, których właściciele stoją przed decyzją w jaki sposób przekazać swój biznes następcom w rodzinie. Projekt pozwala sfinansować aż do 90% kosztów profesjonalnie przygotowanej strategii sukcesji.  Zapisz się na konferencję i dowiedz się jak wziąć udział w projekcie!

Doświadczenie

Przeprowadziliśmy już ponad 40 projektów sukcesji, wspierając nestorów i sukcesorów w całym procesie przekazania odpowiedzialności za firmę rodzinną.

Doradztwo

Zajmujemy się doradztwem biznesowym, zapewnimy specjalistyczne doradztwo ekspertów z obszaru prawnego, zarządczego, finansowego oraz mediacyjnego.

Strategia

Na początku projektu sukcesji przeprowadzamy diagnozę sytuacji i przygotowujemy szczegółowy plan wsparcia, a następnie opracowujemy strategie przekazania firmy młodszemu pokoleniu.

Zapisz się na konferencję

Konferencja odbędzie się 25 maja za pośrednictwem platformy YouTube.
Link do transmisji online zostanie wysłany na dzień przed konferencją w wiadomości email.
Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny dla każdego uczestnika.

  W przypadku braku otrzymania potwierdzenia zapisu lub wiadomości email z linkiem do transmisji konferencji proszę sprawdzić folder spam na skrzynce pocztowej lub skontaktować się z nami na adres: sukcesja@novapraxis.pl

  Prelegenci konferencji

  Konrad Bajor
  Prezes Zarządu i współwłaściciel spółki Nova Praxis. Absolwent studiów MBA Executive Krakowskiej Szkoły Biznesu, absolwent studiów Zarządzanie i Marketing UEK. Ponad 15 lat doświadczenie w zarządzaniu, ekspert wspierający firmy w ich rozwoju oraz zarządzaniu finansami i strategią rozwoju. Specjalizuje się w projektach mających na celu: analizę i optymalizację procesów, opracowanie strategii produktowej, wartościowanie stanowisk pracy, wdrożenie zmian w organizacji, wsparcie firm w planowaniu i wdrożeniu zmian organizacyjnych.
  Paweł Gawron
  Konsultant, doradca i analityk procesów. Ekspert od doskonalenia organizacji. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w zadaniach mających na celu efektywną realizację projektów, analizę procesów biznesowych, analizę organizacji w modelu SWOT oraz Business Model Canvas czy prowadzenie szkoleń i warsztatów. Posiada certyfikaty: Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2000 (DEKRA-ITS), PRINCE2 Foundation, Microsoft Certified Product Specialist (MCP), IBM Certified Specialist – Advisor for e-business, IBM Certified Instructor.
  Marta Stańdo
  Aplikantka radcowska Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, absolwentka prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Executive Master of Business Administration (MBA), prawnik z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywała współpracując z kancelariami prawnymi zajmującymi się głównie obsługą przedsiębiorców.
  Rafał Knap
  Radca prawny który specjalizuje się w doradztwie prawno-ubezpieczeniowym oraz prowadzeniu sporów z Skarbem Państwa. Świadczy usługi doradcze w zakresie prawa i pomaga przedsiębiorstwom w obniżeniu kosztów codziennej działalności operacyjnej. Udziela porad prawnych, wykonuje analizy umów, reprezentuje klientów w sporach odszkodowawczych i prowadzi audyty prawne.

  Prelegenci konferencji

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych dostosowaną do złożonych i dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Założona w 2014 roku liczy obecnie 60 wykwalifikowanych prawników oraz 30 osób wchodzących w skład działu administracji. Posiadamy biura w Warszawie, Pile, Wrocławiu, Białymstoku, Poznaniu, Kielcach oraz Krakowie.
  Sukcesja to wyzwanie dla nestorów i sukcesorów. Nie pozostawaj sam z tym zadaniem. 
  Skorzystaj z wiedzy specjalistów i dowiedz się jak uzyskać wsparcie w przekazaniu swojej firmy młodszemu pokoleniu. Zapisz się na konferencję i przekonaj się, że jest to projekt właśnie dla Ciebie.